suma: 0,00 zł
do kasy

Do darmowej wysyłki brakuje Ci:

Obrazy na drewnie

Obraz na drewnie bukowym to niewątpliwie wyjątkowy produkt. Każdy obraz powstaje z myślą o konkretnej osobie, ponieważ proces tworzenia obrazu rozpoczynamy tuż po otrzymaniu zamówienia. Począwszy od obróbki drewna bukowego, przygotowania desek, suszenia, aż po połączenie ich w całość. Na koniec drewno jest zadrukowane jedną z grafik MUKKO. Proces ten jest precyzyjny i zajmuje nam około 21 dni roboczych, ale efekt końcowy zachwyca najbardziej wymagających pasjonatów dekoracji.

Obrazy tego typu to alternatywa dla wszechobecnych plakatów i wydruków na papierze. Nasze obrazy powstały z myślą o miłośnikach naturalnych dodatków do wnętrz. Drewno bukowe z pewnością spełnia oczekiwania amatorów takich rozwiązań.

Dlaczego drewno bukowe?
Pomimo, iż jest to jedno z najtrudniejszych rodzajów drewna do pozyskania i do obróbki, wybraliśmy je ze względu na jego neutralny, jasny kolor, z którym grafiki MUKKO idealnie się komponują. Wszystkie te czynniki sprawiają, iż obrazy na drewnie bukowym zyskują na swojej unikatowości i wyjątkowości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obrazu na drewnie?
Wybierz grafikę, która najlepiej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza. W zależności jaki efekt wystroju chcesz uzyskać, możesz zdecydować pomiędzy grafikami, które tylko częściowo zakrywają strukturę drewna oraz takimi, które w całości go pokryją, tak jak poniżej:

 

     Obraz na drewnie sarna          Obraz na drewnie liść palmy no.1 


W przypadku tych drugich grafik, możesz również zdecydować czy chcesz, aby spod grafiki widać było delikatną strukturę drewna - grafika jest wtedy mniej nasycona. Możesz alternatywnie wybrać grafikę z tłem*, co oznacza, że przez wydrukowaniem danego wzoru drewno zostaje pokryte białą farbą, drewno w tym przypadku zostaje zupełnie pokryte, a kolory grafiki ostatecznie są nasycone, przykłady poniżej:

 

     Obraz na drewnie bez tła Cień Kobiety           Obraz na drewnie z tłem Cień Kobiety         Obraz na drewnie bez tła Pióra         Obraz na drewnie z tłem Pióra

 

*tło oznacza biały poddruk, który pozwala na uzyskania pełnego nasycenia koloru, należy jednak pamiętać, że kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień monitora.

Każdy obraz, który powstaje w naszej pracowni jest inny, różni się strukturą drewna i wyglądem desek. Drewno bukowe to żyjący materiał, który pod wpływem różnych czynników zewnętrznych będzie się zmieniał, deski mają tendencję do delikatnego wyginania. Dzięki temu obrazy na drewnie bukowym to unikatowa dekoracja, która wniesie do nowego domu powiew świeżości i wyjątkowości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl